Skontaktuj się z nami

Transport elementów elektrowni wiatrowych

OL-Trans jako firma transportowa bierze udział w różnego rodzaju projektach transportowych. Jednym z naszych flagowych usług, które realizujemy, są projekty wiatrowe oraz transport elementów elektrowni wiatrowych na budowy farm w całej Polsce, a także na teren Niemiec czy inne kraje w całej Europie. Lokalizacja naszej siedziby w środkowej części Europy pozwala dotrzeć nam do każdego potrzebnego państwa.

Realizacja transportu wież wiatrowych jest skomplikowanym procesem, do którego podchodzimy z należytą starannością i dokładnością od samego początku planowania projektu, wyznaczania tras i ich objazdów po ładunek wszystkich komponentów wież m.in. takich jak wieże, śmigła, nacelle czy gondole oraz ich bezpieczny transport i rozładunek na budowach farm wiatrowych.

Od samego początku planowania inwestycji OL-Trans zapewnia szereg usług, które usprawniają proces całej realizacji projektów i ich transportów. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb klienta.

Zajmujemy się m.in.:

  • dokumentacją projektową,
  • zezwoleniami,
  • planowaniem tras transportowych i ich objazdów z symulacją przejezdności,
  • koordynacją z władzami lokalnymi,
  • organizacją ruchu czy pilotażem,
  • odpowiednim doborem własnych specjalistycznych pojazdów do transportu,
  • zabezpieczeniem ładunków,
  • a także ich rozładunkiem z użyciem dźwigów.

Całość procesu przebiega w bezpieczny sposób, zgodny z obowiązującymi przepisami. Tym samym dajemy gwarancję zadowolenia z naszych usług oraz terminowość ich wykonania.

Transport elementów elektrowni wiatrowych wymaga odpowiedniego specjalistycznego sprzętu, który OL-Trans posiada w swojej flocie. Jako specjaliści od wielkich rzeczy, czyli transportu ładunków ponadgabarytowych spełnimy wszelkie oczekiwania związane z ich transportem.

Zrealizowaliśmy już wiele projektów i możemy się nazywać ekspertami również i w tej dziedzinie, co potwierdza nasze liczne grono zadowolonych klientów m.in. takich jak Siemens Gamesa czy Vestas.

Zapraszamy na nasz kanał na Youtubie, gdzie można przyjrzeć się z bliska naszej przykładowej pracy. 

 

 

SOCIAL MEDIA

NAJNOWSZE WPISY