Skontaktuj się z nami

O nas

Niezawodny transport to nieodłączny element sprawnego funkcjonowania niemal każdego biznesu.
Dlatego w Ol-Trans już od 1995 roku kompleksowo wspieramy małe i duże przedsiębiorstwa w organizacji transportu krajowego i międzynarodowego. Przez wszystkie lata działalności zdobyliśmy zaufanie klientów i wypracowaliśmy pozycję profesjonalnej firmy, specjalizującej się w przewozach nienormatywnych i ponadgabarytowych.

W Ol-Trans od samego początku jesteśmy ukierunkowani na rozwój. Dlatego dziś możemy pochwalić się rozbudowaną flotą pojazdów, która obejmuje między innymi 98 ciągników, 120 specjalistycznych naczep i 5 żurawi samojezdnych o udźwigu nawet 500 ton. Posiadamy też własny warsztat i magazyny. Poza siedzibą firmy zlokalizowaną w Kruszynie k. Bydgoszczy otworzyliśmy nowe oddziały firmy – w Gdańsku, a także w Niemczech w Lübars.

Do realizacji każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, jednocześnie czerpiąc z wypracowanego przez lata know-how i znajomości branży transportowej, co pozwala nam gwarantować najwyższy standard świadczonych usług. W ramach usług załatwiamy wszelkie formalności związane z transportem, utrzymujemy stałą kontrolę nad ładunkiem i sprawnie przeprowadzamy dostawy na trasach krajowych i międzynarodowych.

Zatrudniamy też wyspecjalizowaną kadrę, na czele z kierowcami doświadczonymi w pracy z ładunkami nienormatywnymi. Wszystko to sprawia, że możemy podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych zadań, opierając się wyłącznie na własnych zasobach, w tym z wykorzystaniem własnego taboru. Dzięki temu działamy sprawnie, terminowo i kompleksowo, biorąc pełną odpowiedzialność za powierzone nam ładunki.

Polska firma rodzinna z wieloletnimi tradycjami
i wysoko wykwalifikowaną kadrą

Ol-Trans jest rodzinną firmą, która powstała na bazie szczerego i żywego zainteresowania branżą transportową. Ta pasja, do tego, co robimy pozostała do dziś. Podstawę naszej firmy stanowią ludzie, którzy rozumieją filozofię Ol-Trans. Ludzie, których cenimy za ogromne zaangażowanie, wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje. To wysokiej klasy specjaliści, w tym kadra zarządzająca, spedytorzy, kierowcy, pracownicy administracji, mechanicy i konsultanci. Eksperci w swoich dziedzinach, o różnych osobowościach, umiejętnościach i zainteresowaniach, dzięki czemu wzajemnie się uzupełniają i sprawiają, że rzeczy niemożliwe są w zasięgu ręki. Właśnie oni każdego dnia czuwają nad jakością i bezpieczeństwem wykonywanych zadań, zapewniają profesjonalną i kompleksową obsługę każdego projektu, a także służą fachowym doradztwem. Ol-Trans tworzą osoby z wiedzą i doświadczeniem w branży transportowej, którym warto zaufać.

Certyfikaty

Dzięki ciężkiej pracy udało nam się stworzyć firmę, która cieszy się renomą i zaufaniem klientów. Kontrahenci cenią nas za innowacyjne pomysły i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Jednym z naszych sukcesów jest dołączenie do elitarnej grupy firm zajmujących się transportem elektrowni wiatrowych w Europie. Pracujemy rzetelnie, starannie i fachowo, a także zawsze zgodnie z obowiązującym prawem. Potwierdza to członkostwo w Międzynarodowej Unii Transportu Drogowego w Genewie oraz liczne certyfikaty i nagrody, w tym ESTA awards of excellence. W ostatnich latach zadbaliśmy też o wdrożenie normy jakościowej ISO 9001.

Dlaczego Ol-Trans?

Przedsiębiorstwo transportowe Ol-Trans to niezawodność, innowacyjność, zaangażowanie i uczciwość. Gwarantujemy przejrzyste warunki współpracy, profesjonalne doradztwo i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Bazując na tych wartościach firma Ol-Trans wypracowała sobie silną pozycję na rynku pojazdów ciężarowych oraz zdobyła zaufanie kontrahentów w kraju i za granicą.

Misja

Misją Ol-Trans jest zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług, wraz z gwarancją terminowości, niezawodności i bezpieczeństwa każdego zalecenia. Naszym priorytetem jest wspieranie klientów poprzez doskonale wykonywane zadania w ramach takich obszarów jak transport, obsługa logistyczna, usługi dźwigowe czy też wynajem powierzchni magazynowych, a także indywidualne podejście do każdego zlecenia. Wierzymy, że nasza wiedza i doświadczenie sprawią, iż każdy doceni współpracę z naszym zespołem. Pragniemy, aby każdy klient był usatysfakcjonowany ze współpracy z nami, dlatego dokładamy wszelkich starań, by realizować zadania kompleksowo, rzetelnie i terminowo. Dbamy też o takie kwestie jak zapewnienie wysokiej wartości ubezpieczenia OCPD zarówno w przypadku transportów standardowych, jak i w odniesieniu do przewozów wież wiatrowych. Dla Ol-Trans ważną kwestią jest również społeczna odpowiedzialność biznesu. Dlatego chętnie angażujemy się w projekty wykraczające poza nasze codzienne zadania. Pomagamy okolicznym szkołom podstawowym, sponsorujemy drużynę piłkarską i wspieramy lokalny klub motocyklowy.

Wizja

Ol-Trans to polska firma rodzinna z wieloletnimi tradycjami. Od początku jesteśmy ukierunkowani na rozwój i dążenie do ciągłego doskonalenia świadczonych usług. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, rozbudowujemy flotę pojazdów i inwestujemy w rozwój naszego przedsiębiorstwa. Chcemy swoim zaangażowaniem i konsekwentnym podejściem zbudować jeszcze większą i bardziej rozpoznawalną markę w Polsce i Europie, co pozwoli w przyszłości uzyskać przewagę konkurencyjną nad liderami w branży na terenie kontynentu. Dzięki innowacyjnym pomysłom i rozwiązaniom oraz szczegółowej analizie potrzeb naszych klientów staramy się być pierwsi na konkurencyjnym rynku usług transportowych. Wierzymy, że nasza praca przyczyni się do wyznaczenia nowych standardów w branży TSL. Jeśli chcesz rozpocząć współpracę z Ol-Trans zadzwoń lub napisz do nas, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

NASZA KADRA

Iwona-Rybka-Oltrans-Chief-Financial-Officer-Szefowa-Transport

Iwona Rybka

Chief Financial Officer

Aleksander-Rybka-Oltrans-Cief-Executive-Officer-Szef-Transport

Aleksander Rybka

Chief Executive Officer

Monika-Rybka-Oltrans-Business-Development-Manager-Transport

Monika Rybka

Business Development Manager

Leszek Szczygielski-Oltrans-Dyrektor Działu Logistyki-Transport

Leszek Szczygielski

Dyrektor Działu Logistyki

Małgorzata Grzyb-Manedżer Projektów Trasnportowych-Oltrans

Małgorzata Grzyb

Menadżer projektów transportowych

Łukasz Musiał-Project Manager-Oltrans-Transport

Łukasz Musiał

Project Manager

Monika Jabłońska

Specjalista ds. administracji

Marcin Kalbarczyk-Menadżer Projektów Transportowych-Oltrans

Marcin Kalbarczyk

Menadżer projektów transportowych

Arkadiusz Wąs - Oltrans-Specjalista ds. logistyki i transportu

Arkadiusz Wąs

Specjalista ds. logistyki
i transportu

Daniel Szynwelski

Specjalista ds. logistyki
i transportu

Justyna Palicka - referentka ds. księgowości w oltransie

Justyna Palicka

Referentka ds. księgowości

Daniel Zielkowski - Specjalista ds. logistyki i transportu - oltrans

Daniel Zielkowski

Branch Manager Gdańsk

Diana Wobolewicz - Oltrans-Specjalista ds. logistyki i transportu i pilotaży

Diana Wobolewicz

Specjalista ds. logistyki
i transportu

Jarosław Wódzki - Oltrans-Specjalista ds. logistyki i transportu

Jarosław Wódzki

Specjalista ds. logistyki
i transportu

Karolina Latos - Specjalista ds. logistyki i transportu - oltrans

Karolina Latos

Specjalista ds. logistyki
i transportu

Krzysztof Łojewski

Specjalista ds. logistyki
i transportu

Piotr Stabeusz - Oltrans-Specjalista ds. logistyki i transportu

Piotr Stabeusz

Specjalista ds. logistyki
i transportu

Vladimir Kryvetski - Oltrans-Specjalista ds. logistyki i transportu

Vladimir Kryvetski

Specjalista ds. logistyki
i transportu

Łukasz Śledzikowski - koordynator projektów w firmie oltrans

Łukasz Śledzikowski

Koordynator projektu

Łukasz Poznań - Menadżer Operacyjny w firmie oltrans

Łukasz Poznań

Menadżer Operacyjny

Darek Lewandowski - Oltrans - Serwis mobilny i zaopatrzenie - transport

Darek Lewandowski

Serwis mobilny i zaopatrzenie

Małgorzata Smardzewska - Oltrans - Specjalista ds. księgowości - transport

Małgorzata Smardzewska

Specjalista ds. księgowości

Anna Chlebicz - Oltrans - HR Manager - transport

Anna Chlebicz

HR Manager

Julia Bałka - Andruszczak - Oltrans - Specjalista ds. księgowości - transport

Julia Bałka-Andruszczak

Specjalista ds. księgowości