Skontaktuj się z nami

Wszystko co musisz wiedzieć przed zleceniem transportu

Planujesz zlecić transport i nie wiesz, jaką wybrać firmę, która wykona dla Ciebie tę usługę? Już pędzimy z pomocą!

Jako firma OL-TRANS działamy na polskim oraz europejskim rynku transportowym już od ponad 25 lat i jesteśmy profesjonalistami i specjalistami w branży TSL. Posiadamy szeroko rozbudową specjalistyczną flotę pojazdów ciężarowych oraz dźwigowych, która w pełni spełni Państwa potrzeby przewozu niemal każdego ładunku. Zajmujemy się wszelkimi procesami logistycznymi, spedycyjnymi czy magazynowymi, dając Państwu tym samym gwarancję zadowolenia z naszych usług.

Poniżej prezentujemy jakie informacje musisz nam przedstawić do wyceny transportu:

W pierwszej kolejności będziemy chcieli wiedzieć, jaki rodzaj transportu planujesz. Specjalizujemy się w transporcie drogowym, jednak chcąc dopasować ofertę do potrzeb naszych klientów realizujemy również wszelkie formalności związane z transportem intermodalnym t.j. transport kolejowy, transport lotniczy, transport morski czy transport śródlądowy – tak więc nie ma dla nas znaczenia dokąd i w jaki sposób chcesz przetransportować swój ładunek.

W drugiej kolejności będziemy potrzebowali informacji o tym, co chcesz przewieźć, a także poznać jego dokładne wymiary oraz wagę. Ładunki dzielą się na różne rodzaje, z których rozróżniamy je na: towary sypkie, towary ciekłe, towary sześcienne, towary niebezpieczne czy towary gabarytowe. Na tej podstawie dopasujemy do Twojego ładunku rodzaj naczepy ciężarowej, która w bezpieczny sposób przewiezie towar na miejsce rozładunku.

Kolejnym ważnym punktem zlecenia transportowego jest informacja skąd, dokąd i w jakim terminie jedziemy. Na tej podstawie wyznaczymy odpowiednią trasę, zajmiemy się formalnościami związanymi dokumentacją, pozwoleniami i zezwoleniami drogowymi, objazdami tras, zorganizowaniem pilotaży czy bezpiecznym załadunkiem i rozładunkiem towaru, a także wycenimy całościowo i kompleksowo Twój transport.

Tak więc wszystko co potrzebujemy od Ciebie to:

·  informacja o tym, jaki ładunek chcesz przewieźć,

·  dokładne wymiary oraz waga Twojego ładunku,

·  informację o dokładnym miejscu załadunku i rozładunku towaru,

·  data planowanego załadunku i rozładunku towaru.

Całą resztą zajmujemy się MY – czyli OL-TRANS!

Przygotujemy dla Ciebie wycenę, a także przedstawimy najlepsze propozycje i rozwiązania dla Twojego transportu. Zaufało nam już wielu klientów, którzy z zadowoleniem do nas wracają i nas polecają.

Teraz, kiedy już wszystko wiesz, wejdź na naszą zakładkę KONTAKT i skontaktuj się z jednym z naszych specjalistów ds. logistyki i transportu lub wypełnij tam formularz i zamów bezpłatną wycenę transportu dla Twojego ładunku.

Sprawdź też inne artykuły na naszym blogu.

SOCIAL MEDIA

NAJNOWSZE WPISY