Skontaktuj się z nami
Oddział OL-TRANS Gdańsk jednym z filarów firmy

Niemal od dwóch lat działa znajdujący się tuż przy centrum miasta oddział OL-TRANS Gdańsk. Biuro specjalizuje się w realizacji projektów na terenie Skandynawii oraz planuje m.in. transport ładunków branży budowlanej, automotiv czy projektów cargo.

Dowiedz się więcej: OL-TRANS dołącza do oferty transport morski i logistykę przeładunków portowych

W OL-TRANSie specjalizujemy się w transporcie ładunków ponadgabarytowych od niemal trzech dekad. Nie oznacza to jednak, że na tym kończy się zakres oferowanych przez naszą firmę usług. W praktyce na OlTransowe zestawy trafiają również ładunki niewykraczające poza dopuszczalne normy. Na przestrzeni ostatnich lat nieustannie inwestujemy w rozwój firmy. Bezpośrednio przekłada się to na wzrost liczby realizowanych przez nas projektów – zarówno normatywnych, jak i ponadgabarytowych. 

Wraz z powiększającym się portfolio przyszła pora na ekspansję na nowe tereny. W listopadzie 2022 roku na Pomorzu powstał nowy oddział OL-TRANSu. Biuro zlokalizowane w Gdańsku na ulicy Reduta Wyskok 4 specjalizuje się w realizacji projektów transportowych na terenie Skandynawii (Danii, Norwegii, Szwecji, Finlandii).

Oddział OL-TRANS Gdańsk transportuje coraz więcej

Po upływie zaledwie 18 miesięcy okazuje się, że nasz pomorski oddział odpowiada za obsługę około 100 zleceń każdego miesiąca. Mocą napędową generującą całą siłę stanowi Daniel Zielkowski, menedżer oddziału oraz dwóch spedytorów międzynarodowych: Krzysztof Łojewski i Mateusz Kurszewski.

Przejdźmy do transportowych konkretów. Czym konkretnie zajmuje się oddział OL-TRANS Gdańsk? Głównym obszarem działalności jest realizacja usług z zakresu przewozu towarów branży budowlanej, automotive i project cargo, a więc transportu konstrukcji stalowych, kontenerów, zbiorników czy stali zbrojeniowej.


Kilkanaście miesięcy działalności gdańskiego oddziału udowodniło, że wraz z upływem czasu odpowiadamy za coraz większą liczbę zrealizowanych projektów i zwiększamy transportowy zasięg – mówi Daniel Zielkowski, Branch Manager Gdańsk. – Pomimo iż specjalizujemy się w transporcie na terenach Skandynawii, w praktyce okazuje się, że miesięcznie realizujemy już prawie sto projektów sięgających różnych części Europy. Niezależnie od rodzaju ładunku, kompleksowo obsługujemy i sprawnie docieramy do każdego miejsca, jakie zlecają nam nasi kontrahenci.

W OlTransowej ofercie jest kompleksowy zakres transportowych usług. Warto więc wspomnieć, że w zakres tego, za co odpowiadają pracownicy na Pomorzu, jest również organizacja przepraw promowych. Poza tym pracownicy z Gdańska odpowiadają również za takie aspekty, jak sprawdzenie trasy przejazdu oraz formalności związane z transportem.

Pracownicy oddziału Gdańsk, kolejno od lewej: Krzysztof Łojewski, Daniel Zielkowski, Mateusz Kurszewski
Pracownicy oddziału Gdańsk, kolejno od lewej: Krzysztof Łojewski, Daniel Zielkowski, Mateusz Kurszewski

Nie tylko Skandynawia – oferta OL-TRANSu

Organizacja i przeprowadzanie transportu ładunków wiąże się z wieloma wyzwaniami. Dzięki niemal trzydziestoletniemu doświadczeniu nasza firma zyskała doświadczenie i wiedzę, dzięki któremu nasz zespół poradzi sobie z przewozem ładunków o różnorodnej specyfice.

Jeśli poszukujesz firmy specjalizującej się w transporcie ładunków normatywnych i ponadnormatywnych o zasięgu krajowym lub międzynarodowym, zapoznaj się z naszą ofertą. W ciągu ostatnich miesięcy poszerzyliśmy zakres usług. Dzięki temu poza transportem drogowym realizujemy również projekty o charakterze morskim oraz wymagające logistyki przeładunku w porcie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami.

tel. +48 501 559 889 – Leszek Szczygielski, oddział Kruszyn

tel. +48 723 686 396 – Daniel Zielkowski, oddział Gdańsk

e-mail: spedycja@ol-trans.pl

Adres oddziału OL-TRANS Gdańsk
Adres oddziału OL-TRANS Gdańsk

SOCIAL MEDIA

NAJNOWSZE WPISY